ProducenciInformacje Oznaczenie :

RN - Realizacja Natychmiastowa oznacza że towar znajduje się na stanie magazynowym sklepu i zostanie wysłany do klienta w ciągu 2 - 3 dni roboczych


RM - realizacja do 30 dni

RC - realizacja może potrwać powyżej 30 dniD - DELETED - produkt niedostępny - proszę nie zamawiać do momentu zmiany oznaczeniaW przypadku wybrania metody płatności: "Przedpłata na konto" klient powinien dokonać wpłaty dopiero po powiadomieniu przez sprzedawcę o gotowej realizacji zamówienia.

Proszę nie dokonywać wpłaty wcześniej.
 

CHIMERA

CHIMERA

Tytuł: same
Wytwórnia: Wooden Hill
Rok: 1967-70/D

Więcej szczegółów


0,00 zł

Psych- folk - prog - rock . Dwie piękne panie na okładce albumu to wokalistki zespołu : Lisa Bankoff i Francesca Garnett . Współproducentem albumu był perkusista Pink Floyd - Nick Mason który gościnnie wraz z Rickiem Wrightem zagrał na dwóch kompozycjach z tego albumu . Oryginał nigdy nie został wydany , dopiero 2002 roku  wytwórnia Tenth Planet wydała po raz pierwszy edycję winylową ( 1000 szt - prawdziwy rarytas) . Edycja kompaktowa została poszerzona o dziewięć dodatkowych nagrań( o bardziej akustycznym brzmieniu ) . Muzyka w klimacie zespolów Mellow Candle i Fairport Convention (jednak bardziej narkotyczna i psychodeliczna z wyróżniającymi się harmonijnymi wokalmi i progresywnym brzmieniem )

1. Come Into The Garden

2. The Grail

3. Sad Song For Winter

4. Mary's Mystery

5. Lady With Bullets In Her Hair

6. Black Hat Babe

7. Song In E

8. Episode At Telegraph Hill

9. Morning Sounds

10. Peru

Bonus Tracks

11. Sad Song For Winter (alternative mix)

12. Elegy To A Dead King

13. The Voyage

14. Of Reason

15. Reflection Of A Thought

16. Mr. Binns Takes A Trip

17. Gypsy Wanderer

18. Piper Song

19. Ballad Of A Lady Waiting

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienieLP Winyl - PROMOCJE