ProducenciInformacje Oznaczenie :

RN - Realizacja Natychmiastowa oznacza że towar znajduje się na stanie magazynowym sklepu i zostanie wysłany do klienta w ciągu 2 - 3 dni roboczych


RM - realizacja do 30 dni

RC - realizacja może potrwać powyżej 30 dniD - DELETED - produkt niedostępny - proszę nie zamawiać do momentu zmiany oznaczeniaW przypadku wybrania metody płatności: "Przedpłata na konto" klient powinien dokonać wpłaty dopiero po powiadomieniu przez sprzedawcę o gotowej realizacji zamówienia.

Proszę nie dokonywać wpłaty wcześniej.
 

MAGDALENA

MAGDALENA

Tytuł: Lanean Sartzen

card - sleeve edition
Wytwórnia: SPA
Rok: 1981/RN

Więcej szczegółów


65,00 zł

Folk - prog - rock .

W przypadku baskijskich zespołów mamy jak zawsze rzetelą dobrą muzykę, kompozycje na bazie rodzimego folku umiejętnie wplecionego w rockowe klimaty . Zmienność rytmów rewelacyjne brzmienie instrumentów ( elektryczna. i akustyczna gitara ,klarnet oraz flet co jest podstawą brzmienia) i wspaniałe melodyjne wokale ( hiszpański i baskijski ).

Remaster - limitowane wydanie card - sleeve .Proszę nie sugerować się rokiem wydania albumu muzyka jak najbardziej w klimacie lat 70 - tych . ( pierwszy i jedyny album tego zespołu )

Tracklist

1.Lasa - I  
2.Encontrar La Llave - Lamento - Encontrar La Llave

(Giltza Aurkituchea - Kexa - Giltza Aurkitu)  
3.Temperatu  
4.Análisis De Un Dia Ya Previsto (Aldez Aurretik Programaturiko Egun Baten Azterketa)  
5.Lanera Sartzen  
6.Canción En Re (Kanta Bat Re-Z)  
7.Rokanrol  
8.Lasai - II

Musicians :

Jose Arcaya (electric guitar, acoustic guitar), Jose Luis Pastor (electric guitar, acoustic guitar), Javier Ibanez (electric guitar, acoustic guitar), Carlos Galindo (bass), Mikel Landa (flute, clarinet), Nando "Ringo" Abadia (drums)

 

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienieLP Winyl - PROMOCJE