ProducenciInformacje Oznaczenie :

RN - Realizacja Natychmiastowa oznacza że towar znajduje się na stanie magazynowym sklepu i zostanie wysłany do klienta w ciągu 2 - 3 dni roboczych


RM - realizacja do 30 dni

RC - realizacja może potrwać powyżej 30 dniD - DELETED - produkt niedostępny - proszę nie zamawiać do momentu zmiany oznaczeniaW przypadku wybrania metody płatności: "Przedpłata na konto" klient powinien dokonać wpłaty dopiero po powiadomieniu przez sprzedawcę o gotowej realizacji zamówienia.

Proszę nie dokonywać wpłaty wcześniej.
 

PARSON SOUND

PARSON SOUND

Tytuł: same
Wytwórnia: Subliminal
Rok: 1967-68/D

Więcej szczegółów


0,00 zł

Psych - prog - rock .Szwedzki underground o psychodeliczno -transowym brzmieniu z elementami jazz i folk - rocka . Zespół tworzyli : Bo Anders Persson ,Thomas Mera Gartz ,Torbjorn Abelli ,Arne Ericsson i Thomas Tidholm w 1968 zmienili nazwę na International Harvester następnie Harvester (albumy : Sov Gott Rose-Marie Hemat ) od 1970 roku występowali pod nazwą : Trad ,Gras Och Stenar .Zespoł nigdy nie wydał płyty , nagrania pochodzą z sesji radiowych a także z wystepów na żywo ( zespół na zaproszenie Andy Warholda zagrał na otwarciu wystawy Nowoczesnej Sztuki w Sztokcholmie (68). Perełką wydawnictwa jest utwór z 1966 roku zagrany na Festiwalu Muzycznym w Kopenhadze. Natomiast dużą niespodzianką są pierwowzory dwóch kompozycji z albumu :Sov Gott Rose-Marie. Ksiązeczka z informacjami w języku angielskim ) .Około 125 minut muzyki z przeważającymi bardzo długimi kompozycjami .

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienieLP Winyl - PROMOCJE